Cască Audio Panasonic - RB-HF420BE-W
| Specificații | |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Bluetooth | Da |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Diametru difuzor | 30 mm |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Conectori | Micro USB |
| Brand | Panasonic |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Alb |
| Timp incarcare | 3 h |
| Autonomie | 50 h |
Mai multe detalii »
