Cască Audio Panasonic - RP-HS46E-W
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Sensivitate audio | 108 dB |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Conectivitate | Jack |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Brand | Panasonic |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu | 110 cm |
| Greutate | 16 g |
Mai multe detalii »
