Cască Audio Panasonic - RP-HV154E-K
| Specificații | |
| Brand | Panasonic |
| Tip | In ear |
| Conectivitate | Jack |
| Impedanta iesire | 17 Ω |
| Raspuns in frecventa | 10 - 25000 Hz |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 6 g |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Panasonic |
| Tip | In ear |
| Conectivitate | Jack |
| Impedanta iesire | 17 Ω |
| Raspuns in frecventa | 10 - 25000 Hz |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 6 g |