Cască Audio Pioneer - SE-CL331-P
| Specificații | |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Culoare | Roz |
| Continut pachet | căşti |
| Tehnologie | Cu fir |
| Raspuns in frecventa | 10 - 20000 Hz |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Functii | Rezistent la apa |
| Tip | Sport |
| Brand | Pioneer |
| Greutate | 6 g |
Mai multe detalii »
