Cască Audio Samsung - OSAM-EO-IC100BBEG
| Specificații | |
| Sensivitate audio | 94.3 dB |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Functii | Microfon Control volum |
| Conectivitate | USB-C |
| Tip | In ear |
| Brand | Samsung |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 18.35 g |
Mai multe detalii »
