Cască Audio Sennheiser - 508974
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Cablu de incarcare 1 x Casti 1 x Carcasa incarcare 4 x Set dopuri |
| Diametru difuzor | 7 mm |
| True Wireless | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Raspuns in frecventa | 5 - 21000 Hz |
| Brand | Sennheiser |
| Bluetooth | Da |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 49 g |
| Timp incarcare | 1.5 h |
| Autonomie | 9 h |
Mai multe detalii »
