Cască Audio Skullcandy - S2IVW-N742
| Specificații | |
| Diametru difuzor | 6 mm |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Conectori | USB C |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| True Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Brand | Skullcandy |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Carcasa |
| Culoare | Verde menta |
| Greutate | 80.5 g |
| Autonomie | 6 h |
Mai multe detalii »
