Cască Audio Sony - WIXB400B.CE7
| Specificații | |
| Lungime cablu | 20 cm |
| Greutate | 21 g |
| Culoare | Negru |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Cablu USB-C 3 x Pereche dopuri casti |
| Diametru difuzor | 12 mm |
| Raspuns in frecventa | 8 - 22000 Hz |
| Conectori | USB C |
| Bluetooth | Da |
| Brand | Sony |
| Timp incarcare | 3 h |
| Autonomie | 15 h |
Mai multe detalii »
