Cască Audio SWISSTEN - 51105005
| Specificații | |
| Sensivitate audio | 96 dB |
| Raspuns in frecventa | 20- 20.000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Functii | Microfon |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | SWISSTEN |
| Continut pachet | 1x Casti Capete de silicon inlocuibile |
| Culoare | Roz |
| Lungime cablu | 1.2 m |
Mai multe detalii »
