Cască Audio Xiaomi - ZBW4354TY
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Tip | In ear |
| Conectivitate | Jack |
| Functii | Microfon |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 |
| Sensivitate audio | 98 dB |
| Continut pachet | 1x Casti |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 125 cm |
| Greutate | 14 g |
Mai multe detalii »
