Cască Bluetooth Baseus - NGTW340001
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Functii | Microfon |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Da |
| Tip | In ear |
| Brand | Baseus |
| Greutate | 40.8 g |
| Timp incarcare | 1.5 h |
| Autonomie | 4.5 h |
Mai multe detalii »
