Cască Bluetooth Huawei - 55036653
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Carcasa 1 x Cablu USB-C 3 x Pereche dopuri casti |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Functii | Izolare zgomot exterior Control tactil |
| True Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Tip | In ear |
| Brand | Huawei |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
