Cască Bluetooth Lamax - LMXBASE1N
| Specificații | |
| Brand | Lamax |
| Tip | On the ear |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Conectori | Jack 3.5 |
| Functii | Retractabil Microfon |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Impedanta iesire | 64 Ω |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Continut pachet | Instructiuni 1 x Casti Cablu Micro USB incarcare 1 x Cablu Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Timp incarcare | 2 h 3 h |
| Autonomie | 20 h |
Mai multe detalii »
