Cască Bluetooth Panasonic - RB-HX330BDEK
| Specificații | |
| Brand | Panasonic |
| Tip | Over the ear |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Conectori | Jack 3.5 USB C |
| Functii | Multipoint Izolare zgomot exterior Extra Bass |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Raspuns in frecventa | 20Hz~20kHz |
| Impedanta iesire | 29 Ω |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Cablu incarcare |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 220 g |
| Lungime cablu | 0.5 m |
| Timp incarcare | 2.5 h |
| Autonomie | 72 h |
Mai multe detalii »
