Cască Bluetooth QCY - T13ANC white
| Specificații | |
| Autonomie | 8 h 40 h |
| Greutate | 6.34 g |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | Husa Cablu de incarcare căşti 3 x Pereche dopuri |
| Diametru difuzor | 7.2 mm |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Functii | Microfon |
| Conectori | USB C |
| True Wireless | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Da |
| Tip | In ear |
| Brand | QCY |
| Timp incarcare | 3 h |
Mai multe detalii »
