Cască Bluetooth Xiaomi - BHR7631GL
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Carcasa incarcare |
| Diametru difuzor | 12.4 mm |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Functii | Multipoint |
| Conectori | USB C |
| True Wireless | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Da |
| Tip | In ear |
| Brand | Xiaomi |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 5.3 g 42 g |
| Autonomie | 100 h |
Mai multe detalii »
