Cască PC A4Tech - MK-650-S (Silver)
| Specificații | |
| Brand | A4Tech |
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Microfon | Nu |
| Altele | Sensibilitate: 102 dB 3 perechi de burete de rezerva |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 14 g |
| Impedanta | 32 Ω |
| Lungime cablu (m) | 1.4 m |
| Utilizare | Multimedia |
Mai multe detalii »
