Cască PC CORSAIR - CA-9011286-EU
| Specificații | |
| Utilizare | Gaming |
| Impedanta | 32 Ω |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Conectare | Bluetooth Wireless |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip | Gaming |
| Brand | CORSAIR |
| Microfon | Da |
| Continut pachet | 1 x Cablu incarcare USB 1 x pereche Casti 1 x Dongle USB Wireless |
| Culoare | Alb |
Mai multe detalii »
