Cască PC Defender - DEF-64526
| Specificații | |
| Microfon | Da |
| Impedanta | 32 Ω |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Conectare | USB |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 Hz 100 - 16000 Hz |
| Tip | Gaming |
| Tehnologie | Cu fir |
| Brand | Defender |
| Lungime cablu (m) | 1.8 m |
| Altele | Iluminare LED pe ureche |
| Culoare | Negru |
| Utilizare | PC |
Mai multe detalii »
