Cască PC Gembird - MHP-123
| Specificații | |
| Impedanta | 32 Ω |
| Utilizare | Multimedia |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Call center |
| Brand | Gembird |
| Microfon | Nu |
| Altele | Sensibilitate: 103 dB |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu (m) | 1.8 m |
Mai multe detalii »
