Cască PC Gembird - MHS-EP-002
| Specificații | |
| Microfon | Da |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 50 - 18000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Standard |
| Brand | Gembird |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Albastru |
| Lungime cablu (m) | 0.9 m |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Microfon | Da |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 50 - 18000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Standard |
| Brand | Gembird |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Albastru |
| Lungime cablu (m) | 0.9 m |