Cască PC Genius - G-31710146100
| Specificații | |
| Brand | Genius |
| Tip | Call center |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Diametru difuzor | 36 mm |
| Microfon | Da |
| Altele | Casti pliabile Control volum |
| Culoare | Negru Albastru |
| Utilizare | Multimedia |
| Impedanta | 32 Ω |
| Lungime cablu (m) | 1.8 m |
| Greutate | 81 g |
Mai multe detalii »
