Cască PC Redragon - H280
| Specificații | |
| Brand | Redragon |
| Tip | Gaming |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Conectare | USB 2 x 3.5 mm jack |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Utilizare | Multiplatforma |
| Impedanta | 16 Ω |
| Microfon | Da |
| Lungime cablu (m) | 2.1 m |
| Altele | Microfon Omnidirectional Iluminare RGB Telecomanda pe fir |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
