Cască PC Tellur - TLL411003
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Lungime cablu (m) | 1.6 m 2.2 m |
| Microfon | Da |
| Utilizare | Call Center |
| Conectare | USB |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 150 Hz - 100 MHz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Call center |
| Brand | Tellur |
| Culoare | Negru |
| Diametru difuzor | 28 mm |
| Impedanta | 150 Ω |
Mai multe detalii »
