Cască PC Tellur - TLL411006
| Specificații | |
| Brand | Tellur |
| Tip | Call center |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 150Hz - 10MHz |
| Conectare | Jack 3.5 mm USB |
| Diametru difuzor | 32 mm |
| Utilizare | Birou |
| Impedanta | 32 Ω |
| Microfon | Da |
| Lungime cablu (m) | 2.1 m |
| Greutate | 132 g |
| Altele | Control volum Microfon unidirectional Buton oprire microfon |
| Continut pachet | 1 x Saculet de transport 1 x Casti 2 x Bureti de schimb pentru casti |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
