Cască PC Thermaltake - HT-VTO-ANECBK-12
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Microfon | Da |
| Utilizare | PC |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Conectare | 2 x jack TRS 3.5mm 1 x jack TRRS 3.5mm (adaptor) |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 10 - 22000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Brand | Thermaltake |
| Impedanta | 32 Ω |
| Lungime cablu (m) | 3 m |
| Greutate | 542 g |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Husa |
Mai multe detalii »
