Chiuvetă Alveus - 1110142+1123727
| Specificații | |
| Adancime cuva | 160 mm |
| Lungime | 790 mm |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Finisaj | Satinat |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Baterie |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Dreptunghi |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | Incastrat |
| Culoare | Argintiu |
| Material | Inox |
| Pozitie montare | Dreapta |
| Tip | Cu picurator |
| Tip produs | Set |
| Brand | Alveus |
| Latime | 500 mm |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Culoare baterie | Argintiu |
Mai multe detalii »
