Chiuvetă Alveus - 6427230000688
| Specificații | |
| Brand | Alveus |
| Tip produs | Set |
| Tip | Fara picurator |
| Tip montare | La nivelul blatului |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar cuve | 1 |
| Material | Inox |
| Finisaj | Mat |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Baterie 1 x Sifon 1 x Roll up |
| Culoare | Argintiu |
| Pozitie montare | Stanga |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Lungime | 615 mm |
| Latime | 480 mm |
| Adancime cuva | 190 mm |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Culoare baterie | Argintiu |
Mai multe detalii »
