Chiuvetă Blanco - 521390SETG
| Specificații | |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Culoare | Gri antracit |
| Continut pachet | BLANCO 521390SETG BLANCO TAMOS 45 S SG ant. Daras atinge |
| Caracteristici cheie | Rezistenta |
| Finisaj | Mat |
| Numar cuve | 1 |
| Material | Granit |
| Forma | Oval |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Cu picurator |
| Tip produs | Set Chiuveta |
| Brand | Blanco |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Finisaj baterie | Mat |
| Culoare baterie | Negru |
| Lungime | 780 mm |
| Latime | 500 mm |
| Adancime cuva | 180 mm |
Mai multe detalii »
