Chiuvetă Deante - 5908212096536
| Specificații | |
| Brand | Deante |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Cu picurator |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar cuve | 1 |
| Material | Granit |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 760 mm |
| Latime | 440 mm |
| Adancime cuva | 160 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 740 x 420 |
| Diametru scurgere | 3.5 inch |
Mai multe detalii »
