Chiuvetă Deante - ZMU_0200
| Specificații | |
| Brand | Deante |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Fara picurator |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar cuve | 2 |
| Material | Compozit metal |
| Finisaj | Lucios |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Accesoriu pentru presare |
| Culoare | Argintiu |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi Rezistenta la zgarieturi Rezistenta termica Rezistent la pete |
| Lungime | 790 mm |
| Latime | 440 mm |
| Adancime cuva | 150 mm |
| Diametru scurgere | 2 inch |
| Diametru | 420 mm |
Mai multe detalii »
