Chiuvetă ELLECI - LGL40068
| Specificații | |
| Brand | ELLECI |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Cu picurator |
| Tip montare | Incastrat |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar cuve | 1 |
| Material | Compozit granit |
| Finisaj | Mat |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
| Culoare | Alb optic |
| Caracteristici cheie | Rezistenta la impact Rezistent la caldura parchet Rezistenta UV |
| Lungime | 860 mm |
| Latime | 500 mm |
| Adancime cuva | 210 mm |
| Greutate | 10.1 Kg |
Mai multe detalii »
