Chiuvetă ELLECI - LGM40051
| Specificații | |
| Brand | ELLECI |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Cu picurator |
| Tip montare | Incastrat |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar cuve | 1 |
| Material | Compozit granit |
| Finisaj | Mat |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
| Culoare | Argintiu |
| Caracteristici cheie | Resistent la impact Rezistent la caldura parchet |
| Lungime | 860 mm |
| Latime | 500 mm |
| Adancime cuva | 220 mm |
| Greutate | 10.9 Kg |
Mai multe detalii »
