Chiuvetă Ferro - DRGM1/48/58SA
| Specificații | |
| Brand | Ferro |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Fara picurator |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar cuve | 1 |
| Material | Granit |
| Finisaj | Mat |
| Caracteristici cheie | Design durabil |
| Continut pachet | 1x Chiuveta |
| Culoare | Bej inchis |
| Lungime | 480 mm |
| Latime | 580 mm |
| Adancime cuva | 176 mm |
Mai multe detalii »
