Chiuvetă GROHE - 31567SD0
| Specificații | |
| Brand | GROHE |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Cu picurator |
| Tip montare | Incastrat |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar cuve | 2 |
| Material | Inox |
| Finisaj | Satinat |
| Caracteristici cheie | Reversibil |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
| Culoare | Crom |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Orificii montare baterie | 2 |
| Lungime | 970 cm |
| Latime | 500 cm |
| Adancime cuva | 188 cm |
| Dimensiune cuva (mm) | 363 x 400 150 x 300 |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 950 x 480 |
| Diametru scurgere | 35 mm |
Mai multe detalii »
