Chiuvetă GROHE - 31574AL1
| Specificații | |
| Brand | GROHE |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip montare | Incastrat |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Material | Otel |
| Finisaj | Mat |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
| Culoare | Grafit |
| Lungime | 550 mm |
| Latime | 450 mm |
| Adancime cuva | 195 mm |
Mai multe detalii »
