Consolă Hardware Sony - 1000044336
| Specificații | |
| Brand | Sony |
| Tip consola | Hardware |
| Platforma | PlayStation 5 Digital Edition |
| Jocuri incluse | Astro BOT |
| Continut pachet | 1 x Cablu USB 1 x Controller 1 x Consola 1 x Cablu HDMI 1 x Astro's Playroom (Joc preinstalat) 1 x Cablu de alimentare AC 2 x picior pentru suport orizontal 1 x Voucher activare joc Astro Bot |
| Functii | Redare 4K |
| Numar gamepad/controller | 1 |
| Culoare | Alb Negru |
| Lungime | 431 mm |
| Latime | 131 mm |
| Inaltime | 359 mm |
| Greutate | 4.1 Kg |
| Tip editie | Bundle |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip alimentare | La retea |
| Tehnologii audio | Tempest 3D AudioTech |
Mai multe detalii »
