Convector electric BOSCH - HC 4000-5
| Specificații | |
| Latime | 310 mm |
| Inaltime | 451 mm |
| Culoare | Alb |
| Functii | Buton Start/Stop Afisaj LED Control electronic al temperaturii Protectie impotriva inghetului Blocare taste Protectie la rasturnare Temporizator 8h Indicator incalzire Mod Eco Protectie la supraincalzire Mod Confort Programare saptamanala Protectie impotriva stropilor de apa Functia fereastra deschisa |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Suprafata de montare | Perete |
| Putere maxima | 500 W |
| Brand | BOSCH |
| Greutate | 3.1 Kg |
| Adancime | 98 mm |
| Utilizare | Rezidential |
Mai multe detalii »
