Convector electric Sencor - SCF 3200WH
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete Podea |
| Putere maxima | 1500 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Trepte putere | 2 |
| Valori trepte putere | 750 W 1500 W |
| Ventilator incorporat | Da |
| Functii | Siguranta pentru copii Functionare silentioasa Termostat reglabil Afisaj LCD Clasa de protectie IP 24 Sistem economisire energie electrica Protectie impotriva supra-incalzirii |
| Culoare | Alb optic |
| Inaltime | 51 cm |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 26 cm |
| Greutate | 5.22 Kg |
Mai multe detalii »
