Desktop PC ASUS - 90AS00N1-M001A0
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Tip sistem | Mini PC |
| Destinat pentru | Home office |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |
| VR ready | Nu |
| Continut pachet | 1 x Mini PC |
| Lungime | 130 mm |
| Adancime | 130 mm |
| Inaltime | 34 mm |
| Greutate | 500 g |
| Culoare | Negru |
| Model | NUC 14 Pro AI |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | Core Ultra 9 |
| Model procesor | 288V |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Arhitectura | Lunar Lake |
| Frecventa Turbo Boost | 3.7 GHz 5.1 GHz |
| Cache | 12 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel Arc Graphics |
| Frecventa nominala | 3.3 GHz |
| Socket procesor | FCBGA2833 |
| Porturi Back panel | 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm 2 x Thunderbolt 4 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A 1 x HDMI 2.1 TMDS 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A |
| Retea | 10/100/1000/2500 |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Frecventa memorie | 8533 MHz |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | M.2 |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Tip carcasa | HTPC |
| Putere sursa | 120 W |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Sistem de racire procesor | Aer |
| Tip display | Fara |
Mai multe detalii »
