Desktop PC Apple - MGPH3MG/A
| Specificații | |
| Brand | Apple |
| Tip sistem | Desktop PC |
| Destinat pentru | Home office |
| Sistem de operare | Mac OS |
| Lungime | 54.7 cm |
| Adancime | 14.7 cm |
| Inaltime | 46.1 cm |
| Greutate | 4.46 Kg |
| Culoare | Verde |
| Model | iMac 24" |
| Producator procesor | Apple |
| Model procesor | M1 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi Back panel | 2 x Porturi USB 3.1 2 x Thunderbolt 3 1 x Jack 3.5 mm |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Tip carcasa | All In One |
| Sistem de racire procesor | Aer |
| Tip display | LCD LED |
| Tehnologie display | Retina |
| Diagonala display | 24 inch |
| Camera WEB | 1080p |
Mai multe detalii »
