Desktop PC ASUS - D500MD_CZ-5125000020
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Tip sistem | Desktop PC |
| Destinat pentru | Statie business |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Continut pachet | 1 x Sistem Desktop |
| Lungime | 162 mm |
| Adancime | 291.3 mm |
| Inaltime | 355 mm |
| Greutate | 6 Kg |
| Culoare | Negru |
| Model | ASUS ExpertCenter D5 Mini Tower |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 12500 |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Arhitectura | Alder Lake |
| Frecventa nominala | 3 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.6 GHz |
| Cache | 18 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Socket procesor | 1700 |
| Chipset | Intel B660 |
| Sloturi onboard | 1 x PCI Express x1 2 x M.2 4 x SATA 3 1 x PCI Express x16 |
| Porturi Back panel | 1 x VGA 4 x USB 2.0 1 x RJ-45 2 x PS/2 3 x Audio Jack 1 x HDMI |
| Retea | 10/100/1000 |
| Numar total sloturi memorie | 2 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Tip carcasa | Mini Tower |
| Putere sursa | 300 W |
| Unitate optica | DVD RW |
| Sistem de racire procesor | Aer |
| Tip display | Fara |
| Camera WEB | Nu |
Mai multe detalii »
