Desktop PC A+ - eMAG-Wolf-i75070Ti
| Specificații | |
| Brand | A+ |
| Tip sistem | Desktop PC |
| Destinat pentru | Gaming |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| VR ready | Da |
| Continut pachet | 1 x Desktop PC |
| Lungime | 225 mm |
| Adancime | 430 mm |
| Inaltime | 465 mm |
| Culoare | Negru |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | i7 |
| Model procesor | 14700K |
| Numar nuclee | 20 |
| Numar thread-uri | 28 |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Frecventa nominala | 2.5 GHz 3.4 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.3 GHz 5.6 GHz |
| Cache | 33 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Socket procesor | LGA 1700 |
| Chipset | Intel B760 |
| Sloturi onboard | 2 x M.2 3 x PCI Express 3.0 x16 2 x PCI Express 4.0 x16 (x16 / x4 /) |
| Porturi Back panel | 1 x Optical S/PDIF out 1 x Display Port 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x HDMI 1 x USB 3.2 Gen 2 Tip-C 2 x USB 3.2 Gen 1 Tip A |
| Numar total sloturi memorie | 4 |
| Retea | 10/100/1000/2500 |
| Producator placa de baza | MSI |
| Model placa de baza | PRO B760-P II |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Frecventa memorie | 6000 MHz |
| Memorie maxima | 256 GB |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Producator & model memorie | Corsair Vengeance RGB Black |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Interfata SSD | M.2 |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Producator & model SSD | MSI SPATIUM M470 PRO |
| Tip placa video | Dedicata |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Model placa video | RTX 5070 Ti |
| Capacitate memorie video | 16 GB |
| Tip memorie placa video | GDDR7 |
| Tehnologii placa video | VR Ready GeForce ShadowPlay GeForce Experience NVIDIA Highlights Drivere Game Ready Ray tracing DirectX 12 Ultimate NVIDIA DLSS 4 |
| Numar placi video | 1 |
| Producator placa video | MSI |
| Porturi placa video | 1 x HDMI 2.1b 3 x Display Port 2.1b |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Putere sursa | 850 W |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Sistem de racire procesor | Lichid |
| Producator & model carcasa | NZXT H5 Flow (2024) |
| Compatibilitate format placa de baza | ATX Micro ATX Extended ATX ITX |
| Producator & model sursa | Seasonic G12 GC-850 (2024), 80+ Gold |
| Producator & model sistem de racire | ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB |
| Tip display | Fara |
| Camera WEB | Nu |
Mai multe detalii »
