Desktop PC HP - 3A7U4EA
| Specificații | |
| Brand | HP |
| Tip sistem | Desktop PC |
| Destinat pentru | Gaming |
| Sistem de operare | Free DOS |
| Continut pachet | Mouse + Tastatura cu fir |
| Lungime | 154.4 mm |
| Adancime | 307 mm |
| Inaltime | 337.4 mm |
| Greutate | 5.9 Kg |
| Culoare | Negru |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 10400 |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Arhitectura | Comet Lake |
| Frecventa nominala | 2.9 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.3 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 14 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 630 |
| Socket procesor | LGA 1200 |
| Porturi Back panel | 4 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Audio out 1 x Microfon 4 x USB 3.1 1 x Audio Combo 1 x USB Type C 1 x Audio In |
| Retea | 10/100/1000 |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | 802.11 ac 2x2 |
| Chipset | Intel H470 |
| Numar total sloturi memorie | 2 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Frecventa memorie | 2666 MHz |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | RTX 2060 |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Capacitate memorie video | 6 GB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
| Tehnologii placa video | nVidia G-Sync nVidia 3D Vision nVidia PhysX nVidia Surround nVidia Ansel nVidia Simultaneous Multi-Projection nVidia GameStream nVidia FastSync nVIDIA CUDA nVIDIA Adaptive V-Sync |
| Numar placi video | 1 |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Putere sursa | 400 W |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Mai multe detalii »
