Desktop PC HP - 76Y89EA
| Specificații | |
| Brand | HP |
| Tip sistem | All in one PC |
| Destinat pentru | Home office |
| Sistem de operare | Free DOS |
| VR ready | Nu |
| Continut pachet | Mouse + Tastatura cu fir 1 x Sistem all in one |
| Lungime | 612.6 mm |
| Adancime | 208 mm |
| Inaltime | 475.8 mm |
| Greutate | 6.59 Kg |
| Culoare | Negru |
| Model | HP All-in-One 27-cb0007nq |
| Producator procesor | AMD |
| Tip procesor | Ryzen 3 |
| Model procesor | 5300U |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Arhitectura | Zen 2 |
| Frecventa nominala | 2.6 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 3.8 GHz |
| Cache | 4 MB |
| Tehnologie procesor | 7 nm |
| Procesor grafic integrat | AMD Radeon Graphics |
| Socket procesor | FP6 |
| Sloturi onboard | 2 x M.2 |
| Porturi Back panel | 2 x USB 3.1 2 x USB 2.0 1 x Audio out 1 x HDMI 1.4 1 x RJ 45 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | 802.11 ac/a/b/g/n 2x2 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Tip carcasa | All In One |
| Putere sursa | 90 W |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Tip display | LCD LED |
| Tehnologie display | IPS Full HD Antireflexie |
| Diagonala display | 27 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Camera WEB | HD |
Mai multe detalii »
