Desktop PC MSI - 9S6-B0A511-278
| Specificații | |
| Brand | MSI |
| Tip sistem | Desktop PC |
| Destinat pentru | Statie business Home office |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| VR ready | Nu |
| Lungime | 97 mm |
| Adancime | 430.2 mm |
| Inaltime | 340 mm |
| Greutate | 5.43 Kg |
| Culoare | Negru |
| Model | PRO DP130 |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 11400 |
| Numar nuclee | 6 |
| Arhitectura | Comet Lake |
| Tehnologie procesor | 14 nm |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa nominala | 2.6 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.4 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Chipset | Intel H510 |
| Porturi Back panel | 1 x PS2 2 x USB 2.0 1 x COM 1 x Casti 1 x VGA Out 1 x Microfon 1 x Display HDMI 1 RJ45 2 x USB 3.2 Gen 1 Type A |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Wireless | 802.11 ac |
| Numar total sloturi memorie | 2 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa memorie | 2666 MHz |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Interfata SSD | M.2 |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Producator placa video | Intel |
| Tip carcasa | Slim Tower |
| Putere sursa | 350 W |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Sistem de racire procesor | Aer |
| Tip display | Fara |
| Tehnologie display | Nu exista |
Mai multe detalii »
