Desktop PC Serioux - SRX-5949494037787
| Specificații | |
| Brand | Serioux |
| Tip sistem | Desktop PC |
| Destinat pentru | Gaming |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| VR ready | Da |
| Continut pachet | 1 x Desktop PC |
| Lungime | 205 mm |
| Adancime | 357 mm |
| Inaltime | 449 mm |
| Greutate | 3.9 Kg |
| Culoare | Negru |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 12400F |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Arhitectura | Alder Lake |
| Frecventa Turbo Boost | 4.4 GHz |
| Cache | 18 MB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Fara procesor grafic integrat |
| Frecventa nominala | 2.5 GHz |
| Socket procesor | 1700 |
| Sloturi onboard | 1 x M.2 1 x PCIe 3.0 x1 4 x SATA 6Gb/s 1 x PCIe 4.0 x16 |
| Porturi Back panel | 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x DVI-D 1 x D-Sub 1 x PS/2 3 x Audio Jack 1 x HDMI 2 x USB 3.2 Gen 1 Tip A |
| Numar total sloturi memorie | 2 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Producator placa de baza | Asus |
| Model placa de baza | PRIME H610M-R D4SI |
| Chipset | H610 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Producator & model memorie | Corsair Vengeance LPX Black |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Tip stocare | SSD |
| Producator & model SSD | ADATA LEGEND 800 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | M.2 |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator placa video | Sapphire |
| Model placa video | RX 7600 |
| Chipset video | AMD Radeon RX |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
| Tehnologii placa video | AMD FreeSync Technology AMD Smart Access Memory Radeon VR Ready Premium AMD Radeon Anti-Lag AMD Software: Adrenalin Edition AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) AMD RDNA3 Architecture |
| Numar placi video | 1 |
| Porturi placa video | 1 x HDMI 3 x Display Port |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Producator & model carcasa | Aqirys Gacrux RGB BLACK |
| Compatibilitate format placa de baza | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Producator & model sursa | FSP Hydro K PRO |
| Putere sursa | 600 W |
| Sistem de racire procesor | Aer |
| Producator & model sistem de racire | PUCK PRO V2 RGB |
| Tip display | Fara |
| Camera WEB | Nu |
Mai multe detalii »
