Desktop PC Serioux - SRX-A55600X3215060-022
| Specificații | |
| Brand | Serioux |
| Tip sistem | Desktop PC |
| Destinat pentru | Gaming |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Continut pachet | 1 x Desktop PC |
| Lungime | 210 mm |
| Adancime | 425 mm |
| Inaltime | 450 mm |
| Culoare | Negru |
| VR ready | Da |
| Producator procesor | AMD |
| Tip procesor | Ryzen 5 |
| Model procesor | 5600X |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Arhitectura | Vermeer |
| Frecventa nominala | 3.7 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.6 GHz |
| Cache | 32 MB |
| Tehnologie procesor | 7 nm |
| Procesor grafic integrat | Fara procesor grafic integrat |
| Producator placa de baza | Asus |
| Model placa de baza | PRIME A520M-R |
| Socket procesor | AM4 |
| Chipset | AMD A520 |
| Sloturi onboard | 1 x M.2 4 x SATA 3 1 x PCIe x 16 |
| Porturi Back panel | 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 2 x PS/2 3 x Audio Jack 1 x HDMI 4 x USB 5Gbps |
| Numar total sloturi memorie | 2 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Producator & model memorie | Corsair Vengeance LPX Black |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Tip stocare | SSD |
| Producator & model SSD | Kingston SNV3S |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator placa video | Gainward |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Tip memorie placa video | GDDR7 |
| Tehnologii placa video | GeForce Experience Drivere Game Ready NVIDIA REFLEX NVIDIA DLSS 4 |
| Numar placi video | 1 |
| Porturi placa video | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Producator & model carcasa | Serioux Vanguard |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Compatibilitate format placa de baza | ATX Micro ATX |
| Producator & model sursa | Serioux Energy |
| Putere sursa | 750 W |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Sistem de racire procesor | Aer |
| Producator & model sistem de racire | AQIRYS Puck Pro V2 |
| Tip display | Fara |
| Camera WEB | Nu |
Mai multe detalii »
