E-book Reader Pocketbook - PB1041-1-WW
| Specificații | |
| Brand | Pocketbook |
| Tehnologie display | E-ink |
| Display | Color |
| Diagonala display | 10.3 inch |
| Rezolutie | 1404 x 1872 |
| Numar niveluri de gri | 227 |
| Fisiere suportate | PDF DJVU DOC RTF FB2 TXT EPUB HTML MOBI AZW DOCX AZW3 PRC CHM ACSM HTM CBZ CBR |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Tip USB | USB Type C |
| Functii | Touchscreen Senzor giroscop Browser Redare audio |
| Continut pachet | 1 x Stylus 1 x Cablu USB-C 1 x eBook Reader |
| Culoare | Gri |
| Frecventa procesor | 1.5 GHz |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Capacitate memorie RAM | 4 GB |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Inaltime | 246 mm |
| Latime | 173.6 mm |
| Grosime | 6.4 mm |
| Greutate | 390 g |
Mai multe detalii »
