Fier de Călcat Stație de Călcat cu Abur Electrolux - E6STI-4PP
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip produs | Statie de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Incalzire rapida |
| Continut pachet | 1 x Statie de calcat |
| Culoare | Roz |
| Putere | 2000 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 1.2 l |
| Material talpa | Inox |
| Debit abur (g/min) | 95 |
| Debit jet abur (g/min) | 95 |
| Presiune maxima | 5 bar |
| Greutate | 2.64 Kg |
| Lungime cablu | 1.8 m |
Mai multe detalii »
